Facebook Pixel

Netgsm’den Harika Bir Fırsat

Arkadaşını Getir, Kazan!

Hem siz hem de davet ettiğiniz arkadaşınız
6 ay boyunca Sabit İnternet faturalarınızda 40 TL indirim kazanabilirsiniz.

Hem tasarruf edin hem de arkadaşlarınızla birlikte Netgsm'in yüksek hızlı-uygun fiyatlı internetinin keyfini çıkarın.

arkadasini-getir
#1. Davet Kodu Alın
Netgsm Sabit İnternet Online İşlemler paneline giriş yaparak size özel davet kodunuzu alın.
#2. Arkadaşınızı Davet Edin
Bu kodu arkadaşlarınızla e-posta, SMS veya sosyal medya aracılığıyla paylaşın.
#3. Abonelik İşlemlerini Tamamlayın
Arkadaşınız bu kodu kullanarak Netgsm Sabit İnternet abonesi olduğunda, her iki taraf da 6 ay boyunca indirim hakkı kazanır.

  Mevcut Abonelere

Her davet ettiğiniz arkadaşınız için 6 ay boyunca aylık 40 TL indirim.
Daha fazla arkadaşınızı davet ederek daha fazla indirim kazanma fırsatı.

  Yeni Abonelere

İlk 6 ay boyunca aylık 40 TL indirim.
 
Netgsm'in hızlı ve güvenilir internet hizmetinden avantajlı fiyatlarla yararlanma imkanı. Siz de arkadaşınızı davet ederek daha fazla indirim kazanın.

Arkadaşını Getir Kampanyası
Sıkça Sorulanlar

Arkadaşını Getir kampanyası; Arkadaşlarını Netgsm İnternet Hizmeti'ne davet ederek hem kendilerine hem de yeni abonelere indirim kazandıran bir kampanyadır. Bu kampanyaya katılarak, siz ve davet ettiğiniz arkadaşınız 6 ay boyunca aylık faturalarınızda 40 TL indirim kazanabilirsiniz.

Kampanyadan yararlanmak için Netgsm Online İşlemler (Ev/İş İnterneti) paneline giriş yaparak size özel davet kodunu alın ve bu kodu arkadaşınızla paylaşın. Arkadaşınız bu kodu kullanarak Netgsm abonesi olduğunda, her iki taraf da 6 ay boyunca indirim hakkı kazanır.

Davet kodunuzu Netgsm Online İşlemler (Ev/İş İnterneti) paneline giriş yaparak alabilirsiniz. Kodunuzu e-posta, SMS veya sosyal medya aracılığıyla arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Her davet ettiğiniz arkadaşınız için 6 ay boyunca hem sizin hem de arkadaşınızın faturasına 40 TL indirim uygulanır. İndirimler, internet hizmet bedelini kapsar ve ek hizmetleri içermez. Kampanyaya birden fazla katılabilirsiniz. Kazandığınız tutarlar ilgili aydaki faturanızdan daha yüksekse ücretsiz olarak kullanmış olursunuz.

Mevcut Netgsm sabit internet aboneleri ve yeni abone olacak kişiler kampanyaya katılabilir.

Davet ettiğiniz arkadaşınız, Netgsm web sitesi üzerinden abone olurken kendisine gönderilen davet kodunu ilgili alana girmelidir. Alternatif olarak, müşteri hizmetlerimizi arayarak da abonelik aşamasında kodu paylaşabilir.

Kampanya'ya katılım süresi 31.12.2024 tarihine kadardır. Kampanyadan kazançlarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Davet ettiğiniz arkadaşınızın aboneliği aktif olduktan sonra, hem siz hem de arkadaşınız indirimlerden yararlanmaya başlarsınız. İndirimler, aboneliğin aktif olduğu tarihten itibaren ilk fatura ödendikten sonra geçerli olacaktır.

Davet edilen kişinin Netgsm altyapısına sahip bir bölgede bulunması gereklidir. Hem sizin hem de arkadaşınızın abonelikleri aktif ve faturaları ödenmiş olmalıdır.

Kampanyaya katılım sınırı yoktur. Ne kadar çok arkadaşınızı davet ederseniz, o kadar çok indirim kazanabilirsiniz. Ancak, her yeni davet için arkadaşınızın aboneliğinin aktif olması ve faturalarının ödenmiş olması gerekmektedir.