Facebook Pixel

Sesli Mesaj
Fiyatları

Paket Adı Fiyatı
2.500 Sesli Mesaj

445

5.000 Sesli Mesaj

850

10.000 Sesli Mesaj

1.620

25.000 Sesli Mesaj

3.845

50.000 Sesli Mesaj

5.465

100.000 Sesli Mesaj

10.325

* Fiyatlarımıza ÖİV ve KDV dahildir.
 • Fiyatlarımıza %10 ÖİV ve %20 KDV dahildir.
 • Sesli Mesaj ücretlendirme periyodu 30 saniyedir.
 • Alınan paketin kullanım süresi paket alımından itibaren 1 yıl geçerlidir. Bu tarihten sonra kullanılmayan sesli mesajlar iptal olacak ve para iadesi yapılmayacaktır.
 • Paketlerde belirtilen miktarlar telefonu açan kişi sayısını ifade eder. Ayrıca alınan paket tek seferde kullanılmak zorunda değildir. Farklı aramalarda paketinizde kalanları kullanabilirsiniz.
 • Sabit ve cep telefonlarina sesli mesaj gönderebilirsiniz.
 • Yaptığınız aramalarda, karşı tarafa sadece size ait olan Netgsm Abone numaranız gözükecektir.
 • Netgsm abone numaranıza geri dönenler oldugunda, sizi arayanlardan ses kaydı alınacaktır. Alınan ses kayıtlarını Gelen Sesli Mesaj kısmından dinleyebilirsiniz.
 • Size ait olan Netgsm Abone Numaranızı gsm veya sabit telefonunuzdan arayarak ses kaydınızı kendiniz kaydedebilirsiniz.
 • Sesli Mesajınızda kullanacağınız metni dilerseniz Netgsm ücretsiz olarak seslendirmektedir.
 • STH lisansı kapsamında tüm paket satışları Bilgi Teknolojileri Kurumu (BTK)'dan isletmeci lisansına sahip Netgsm İletişim ve Bilgi Teknolojileri A.Ş. tarafından yapılmaktadır. Netgsm adına hizmet vermeye yetkili acente/bayi listesine buradan ulaşabilirsiniz.
 • Netgsm,operatörler arası arabağlantı ücretlendirmelerinde değişiklik olması halinde; aboneye bu durumu bilgilendirme yaparak; yürürlükte bulunan mevzuata uygun şekilde; tarifelerinde, paketten kullanım-düşüm ve ücretlendirme şartlarında değişiklik yapabilir.
Periyot Fiyat
Standart T-1/Sesli Mesaj Tarifesi 0-30 Sn. 0,32 TL
* Fiyatlarımıza ÖİV ve KDV dahildir.
Kesintisiz Destek

Çoğu operatör mesai saatleri dışında destek hizmeti vermemektedir. Netgsm ise mesai saatleri dışında da hizmet vermeye devam eder.

Geniş Ödeme Ağı

Kredi kartı, banka havale/EFT, otomatik ödeme, BKM express vb. ödeme kanalları ile faturalarınızı ödeyebilirsiniz.

Farklı Platformlar

Netgsm aboneliğinize ait kullanıcı adı ve şifreniz ile webportal, API, masaüstü uygulama, mobil uygulama gibi tüm platformlardan kullanabilirsiniz.

API Entegrasyon

Netgsm tarafından sağlanan tüm iletişim hizmetlerini API entegrasyonu sayesinde geliştirdiğiniz yazılımlara entegre edebilirsiniz.

BTK Lisanslı

BTK tarafından lisanslı, mevzuata uygun yasal gönderim yaparsınız. Yasalara uygun şekilde gönderim için ücretsiz destek alırsınız.

İletilmeyen İadesi

Yurt içi gönderimlerde, yalnızca ulaşan SMS'ler ücretlendirilmektedir. Ulaşmayan SMS'leri hesabınıza iade ediyoruz.