Facebook Pixel

Uzaktan Çalışma

Netgsm çözümleri ile evden çalışmanızı kolaylaştırın.

Çalışanlarınız, evlerinden veya ofis dışındaki herhangi bir yerden; Yeni Nesil Bulut Telefon Santrali, Müşteri Destek CRM ve Bulut Mesai Takip Sistemi çözümleri ile ofisteymiş gibi çalışmaya devam edebilirler.

uzaktan-veya-evden-calismaya-uyumlu-santral

198.000'den fazla yenilikçi kurum/firma
Netgsm hizmetlerini tercih ediyor.

198.000+

Mutlu abone

260+

Entegrasyon

250+

Sabit Telefon Bayi Ağı

15.000+

Santral

yeni-nesil-bulut-telefon-santrali

Yeni nesil bulut telefon santrali.

Netsantral, eski tip fiziksel telefon santrallerinin yerini alan, internet üzerinden çalışan, santral özeliklerinin hepsini hatta daha fazlasının kullanılabildiği yeni nesil telefon santralidir. Tamamen internet üzerinden çalışır. IP Telefon, mobil uygulama, masaüstü uygulaması veya cep telefonuna yönlendirerek ofisteymiş gibi kullanılabilir.

Detaylı Bilgi

Çağrı Merkezi Yazılımı
Netasistan.

Netasistan ile müşterilerinizin sizinle iletişim kurduğu tüm kanallardan (Telefon, SMS, E-mail vb.) ticket oluşturarak destek süreçlerinizi takip edebilir ve istediğiniz iletişim kanalıyla yanıtlayabilirsiniz. Ayrıca çalışanlarınızın mola sürelerini TV-Monitör özelliği ile takip edebilirsiniz.

Detaylı Bilgi
netasistan-uzaktan-musteri-destek-sistemi
mobil-personel-devam-kontrol-sistemi

Bulut mesai takip sistemi.

Cihaz olmadan mobil uygulama sayesinde QR Kod veya Otomatik Mobil Konum özelliği ile profesyonel Personel Devam Kontrol Sistemi'ni hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Detaylı Bilgi