Facebook Pixel

GSM Hizmeti

İletişimde değişime
hazır mısınız?

Abonelik, numara tahsisi (0510 22X XXXX) ve mobil numara taşıma yapılabilen, destek, alt yapı vb. tüm operatör süreçlerinin Netgsm tarafından yapıldığı, Core şebeke alt yapısı kendimize ait, abone ile iletişimde ise baz istasyonlarının kiralandığı, Türkiye'nin ilk Full MVNO (Sanal Mobil Şebeke Operatörü) hizmeti başladı.

gsm-hizmeti

 • İlk 50.000 abonelik, kurumsal aboneler için gerçekleştirilecektir. M2M/IoT ve Data Hatları kapsamında hizmet verilecektir.
 • Bireysel abonelikler için çalışmalarımız devam etmektedir. Telefon ve tabletlerinizde kullanacağınız data paketleri yakında hizmetinizde...

M2M Data Paketleri

İlk 50.000 abone (kurumsal) için M2M Data paketleri hizmete açılmıştır.

İşletmenize özel çözümler sunabilmemiz ve hemen hizmete başlayabilmek için lütfen ön talep formunu doldurun.

M2M Mobil Data
(Araç Takip, POS Cihazı, Cihaz Yönetimi, Akıllı Tarım, Akıllı Ev vb.)

9/Ay


12 Ay Taahhütlü
Tablet, 4.5G
Modemleriniz için

5 GB


Yakında
* Bireysel aboneler için paketlerimiz çok yakında!

M2M servisleri ve IoT hizmetleri
hızla hayatımıza giriyor.

Yeni nesil telekom operatörü olarak kurumsal abonelere hızlı abonelik,
hemen destek ve güçlü API yapısı ile hizmet veriyoruz.

security
Güvenli İletişim

Düzenli olarak penetrasyon/sızma testlerini yaptırmakta ve teknik ekibimiz sürekli takip etmektedir.

dijital-abonelik
Dijital Abonelik

Çipli T.C. Kimlik Kartı ve telefonunuzun NFC özelliği ile Netgsm Hesabım uygulaması üzerinden hemen abonelik.

destek-ekibi
Ulaşılabilir Destek Ekibi

Netgsm mesai saatleri dışında da hizmet vermeye devam etmektedir. Ayrıca VIP müşteri temsilcisi atanmaktadır.

guclu-api
Güçlü API

Farklı bir firmanın hizmeti ya da yazılımı kullanılmamaktadır. Bundan dolayı abonelerimize özel çözümler üretebilmekteyiz.

 • M2M/IoT Mobil Data Tarifesi ve paketlerinden sadece "iş ve hizmetlerin merkezi bir sunucu tarafından uzaktan izlenmesi ve yürütülmesine yönelik makineler arası veri aktarımına mahsus olan ve bunların yürütülmesi için zorunlu olanlar dışında sesli, görsel iletişim veya genel amaçlı internet erişimi yapmayacak” kurumsal faturalı hat sahibi aboneler, hatlarının İnternet APN'e kapatılmasını ve Netgsm tarafından sağlanan Kurumsal APN'in hatlarına tanımlanmasını kabul etmeleri suretiyle ayrıca M2M/IoT Hat Kullanım Taahhütnamesi'ni imzaladıkları takdirde faydalanabilirler.
 • M2M/IoT Data Paketleri’nden sadece kurumsal faturalı aboneler yararlanabilecektir.
 • M2M/IoT Paketleri’ne Kurumsal Bayiler, Netgsm Müşteri Hizmetleri kanalları ile kaydolunabilecektir. Paket iptal işlemleri Netgsm Müşteri Hizmetleri aracılığıyla yapılabilecektir.
 • M2M/IoT Paketleri iptal edilmediği sürece her fatura dönemi otomatik olarak yenilenecektir. Taahhütlü paketlerde taahhüt bitiminden sonraki aylarda ücretlendirme taahhütsüz paket fiyat üzerinden devam edecektir.
 • M2M/IoT Data paketleri sadece yurtiçi kullanımda geçerli olup, hediye edilemez ve 3. Kişilere devredilemez.
 • Paket fiyatları ve tarifelere %10 ÖİV ve %18 KDV dahildir.
 • Paketler iptal edilmediği takdirde aylık otomatik olarak yenilenecektir.
 • M2M/IoT Data paketleri kullanım hakkı sadece bir ay geçerlidir, bir sonraki aya devretmez.
 • M2M/IoT Data paketleri sadece M2M/IoT amaçlı servislerde kullanıma sunulabilir, aksi takdirde abonenin M2M/IoT Data paketi kullanımı iptal edilecek ve varsa yararlandığı indirimler cezai bedel olarak yansıtılacaktır.
 • M2M/IoT Data paketlerinde kullanım hakkının dolması sonucu paket aşımları 0,025 TL/MB üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Paketlerin aktivasyon ve deaktivasyon aylarında aylık paket ücretleri gün bazında hesaplanarak yansıtılacaktır.
 • M2M/IoT data paketi alan abonelerin 3G aboneliği otomatik olarak başlatılacaktır.
 • Taahhütlü M2M/IoT Data paketlerinden faydalanan abonelere taahhüt süresi boyunca üst veya alt paketlere geçiş yapma imkânı sunulmamaktadır.
 • Taahhüt süresi bitiminde seçtiğiniz M2M/IoT data paketiyle aynı büyüklükte taahhütsüz M2M/IoT data paketi hattınıza tanımlanacaktır ve siz iptal etmedikçe her ay yenilenecektir.
 • M2M/IoT Data paketinin, M2M/IoT Mobil Data Tarifelerinden herhangi birine tanımlanması durumda M2M/IoT Hat kullanım koşulları taahhütnamesi imzalanmalı ve gerekli koşullar yerine getirilmelidir (Hatlar internet APN’e kapatılmalı ve Kurumsal APN tanımlanmalıdır).
 • Taahhüt süresi dolmadan önce, müşterinin kendi isteğiyle hattını kapatması, faturasız bir tarifeye geçmesi, hattının tarifesini M2M/IoT Mobil Data veya Mobil Data tarifeleri dışında bir tarifeye geçirmek suretiyle değiştirmesi, Netgsm tarafından haklı nedenle kapatılmasına sebebiyet vermesi, hattını başka 3. gerçek ya da tüzel kişiye devretmesi, numarasını başka bir operatöre taşıması veya taahhütlü data paketi aboneliğinin iptalini talep etmesi halinde, abone, M2M/IoT data paketlerinden yararlanmaya devam edemeyecek, taahhütnamede de belirtildiği şekilde fesih/devir/taşıma/faturasız tarifeye geçirme tarihinden itibaren o tarihe kadar uygulanan indirimlerin tümü düzenlenecek olan faturasına tek seferde yansıtılacaktır.