Netgsm Hizmetlerinden Yararlanmak Çok Kolay!

Netgsm üyeliğinizi oluşturun. Abonelik belgelerini tarafımıza ulaştırarak hemen kullanmaya başlayın.

Hemen Başla

İhtiyacınızdan Daha Fazla Özellikler

Netgsm, Toplu SMS gönderimiyle ilgili ihtiyacınız olan tüm özellikleri hatta daha fazlasını sunuyor.

Grup ve Listelere Toplu Gönderim

Netgsm rehberinizde oluşturduğunuz grubunuzun tamamına ya da isterseniz hazır numara listenizi kopyala-yapıştır ile hızlı ve kolay şekilde SMS gönderebilirsiniz.

Tek Numaraya SMS

Tek Numaraya SMS gönderimi yapabileceğiniz özelliği ile istediğiniz cep telefonu numarası ile mesajlaşabilirsiniz. Gelen smsleri mesajlaşma panelinde görüntüleyerek anında cevap verebilirsiniz.

Masaüstü Uygulaması / Eklentiler

SMS gönderimlerinizi web arayüzü dışında isterseniz bilgisayarınıza yükleyeceğiniz masaüstü programı ile ya da hızlı bir şekilde excel eklentisini kurarak excel dosyanızdan gönderebilirsiniz.

Mobil Uygulama / Grup Kodu ile Gönderim

Netgsm Mobil uygulaması ile Android ve Ios işletim sistemine sahip akıllı cep telefonlarından ya da isterseniz oluşturduğunuz her gruba atanan grup kodu ile internete bağlı kalmadan sisteme kayıtlı cep telefonunuzdan grup kodu ve mesajınızı yazarak SMS gönderimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İnteraktif SMS

Gelen SMS'e Cevap, Gruba Ekle-Çıkar, Url Adresine Yönlendir ve Anket Modülleri ile size özel abone numaranız ile interakif SMS hizmetinden yararlanın. Üsterlik 4 haneli numaralara ödediğiniz yüksek ücretlerden kurtulun!

Gelen SMS

Abone Numaranıza diğer opeartörlerden SMS alabilir ve anında cevap gönderebilirsiniz. Gelen smsler, mobil uygulamanızdan veya web arayüzünden hemen görüntüleyin.

Raporlar / İstatistik

Netgsm'in operatörlere olan doğrudan bağlantıları ile hızlı ve güvenilir bir şekilde; gönderdiğiniz smslerinizi raporlayabilir, gün/ay/yıl istatistiklerini görüntüleyebilirsiniz.

Haberci / Bildirim Servisi

Haberci Servisi, SMS ve E-mail ile; kredi yüklenince ve azaldığında, paket kullanımında adet azaldığında, SMS gönderimi tamamlanınca, gelen smslerde ve yönetici duyuru-kampanyalarda kayıtlı sistemde cep telefonunuza bildirimde bulunur.

Toplu SMS gönderimiyle ilgili ihtiyacınız olan tüm özelliklerini öğrenin

Daha Fazla Özellik

Kullanım Araçları

SMS gönderimlerinizi, kullanım araçlarından herhangi biri ile hızlı ve kolay bir şekilde sağlayabilirsiniz.