Netgsm Hizmetlerinden Yararlanmak Çok Kolay!

Netgsm üyeliğinizi oluşturun. Abonelik belgelerini tarafımıza ulaştırarak hemen kullanmaya başlayın.

Hemen Başla

Sesli Anket Uygulaması

Anket Yaparak Hedef Kitlenin Fikir ve Düşüncelerini Almak Artık Çok Kolay ve Çok Hesaplı!

Telefonla tuşlayarak anket

Netgsm Sesli Mesaj hizmeti ile listenizde bulunan sabit ve cep telefonlarına otomatik arama yaparak tuşlamalarını sağlar ve raporlarını grafik şeklinde alabilirsiniz.

Ses kaydı alma

Arama esnasında telefonu açan kişilerin ses kaydı otomatik alınabilir veya sinyal sesinden sonra ses kaydı bırakabilirler.

Seçmene Duyuru & Seçim Anketi

Seçim süresince bölge aramaları veya liste aramaları yaparak anket ve duyuru gerçekleştirilebilir sonuçlar anlık olarak takip edilebilir.

Kampanya ve ürün lansman aramaları

Firmalar yeni ürün ve kampanylarını müşterilerine sesli olarak duyurabilir. Kampanyadan yararlanmak isteyenleri tuşlama özelliği ile excel dosyasına otomatik olarak kaydedebilirler.

Fuar, konferans, seminer bilgi hizmetleri

İleri tarih ayarlaması ile konferans, fuar veya toplantı bilgileri katılacak kişilerin cep ve sabit telefonlarına otomatik olarak sesli bildirilebilir.

Satış sonrası müşteri
memnuniyeti

Firmalar satış sonrası gerçekleştirdikleri memnuniyet aramasını otomatik hale getirerek hem katılım sayısını artırır, maliyet düşürür hem de zaman tasarrufu sağlarlar.

Pazar araştırması ve anket

Yeni ürün veya kampanyanız ön çalışması ile ilgili kişilerin numararlarına otomatik arama yaparak anket gerçekleştirebilir hızlı ve güvenilir geri dönüş sağlarsınız.

Mevcut müşteri bilgilendirme

Mevcut müşterilerinize hızlı bir şekilde bilgilendirme yaparak iletişim halinde kalır, satışlarınızı ve geri dönüşlerinizi artırırsınız.