NETGSM | Toplu SMS - Başlıklı SMS - Sanal Santral - 0850 li Numara - Sabit Telefon 

İnteraktif SMS
Modülleri

Gelen SMS'e Cevap Modülü

Otomatik cevap gönderme modülüdür. Örneğin; "indirim" anahtar kelimesini ayarlarsınız ve bu anahtar kelimeye "Bu hafta %50 indirim vardır" mesajını kaydedersiniz. Size ait Netgsm abone numaranıza "indirim" yazıp gönderildiğinde otomatik olarak sistem; ayarladığınız mesajı cevap olarak gönderir. Bu modül tamamen ücretsizdir. Giden ve gelen SMS'e ücret ödemezsiniz.

Gruba Ekle / Çıkar Modülü

Bu modülde ayarladığınız anahtar kelimeyi Netgsm abone numaranıza gönderen kişiler otomatik olarak önceden Netgsm rehberinizde ayarladığınız gruba kayıt olur. Örneğin; işletmenizde bir organizasyon yapılacak ve listenize bunu mesaj olarak duyurdunuz. Evet cevabını anahtar kelimesi olarak ve Evet cevabı gönderildiğinde kayıt yapılacak grubunuzu rehberde ayarladınız. Evet mesajını Netgsm abone numarasına gönderenler sizin önceden ayarladığınız gruba otomatik olarak kayıt olacaktır.

Anket Modülü

Hazırlayacağınız birden fazla anahtar kelime ile anket yapabilir ve bu anahtar kelimeleri Netgsm abone numaranıza atan kişiler ankete katılmış olurlar. Anlık olarak anahtar kelimelerin yüzdelerini görebilirsiniz. a,b ve c kişisi için anket düzenleyebilir. Belirli grubunuza mesaj atar ve bu kişilerden hangisini tercih edeceklerini sorabilirsiniz daha sonra sonuçları grafik şeklinde izleyebilirsiniz. Bu ve benzeri anketler yapabilir sektörünüze ve işinize uyarlayabilirsiniz.

Url Adresine Yönlendir Modülü

Sistemin otomatik olarak gelen SMS'i belirttiğiniz url adresine yönlendirme modülüdür.

Excel'den Cevap Modülü

Yükleyeceğiniz excel dosyasında belirlediğiniz anahtar kelime, telefon numarası veya tarih kriterlerine göre eşleşme sağlayıp ilgili kişiye oluşturmuş olduğunuz mesaj metnini gönderen sistemdir.

İzinli Data Ekle / Çıkar

Abone numaranıza mesaj atan numarayı, seçtiğiniz işleme göre "İzinli Rehbere Ekleme" veya "İzinli Rehberden Çıkarma" modülüdür.

Kara Listeye Ekle / Çıkar

Abone numaranıza mesaj atan numarayı, seçtiğiniz işleme göre "Kara Listeye Alma" veya "Kara Listeden Çıkarma" modülüdür.