NETGSM | Toplu SMS - Başlıklı SMS - Sanal Santral - 0850 li Numara - Sabit Telefon 

Flash SMS Hizmeti

Gönderdiğiniz SMS'lerin kullanıcılarınızın cep telefonu ekranında bildirim olarak gösterilmesidir.
Flash SMS'i gönderdiğinizde cep telefonu ekranında anında göreceğiniz için kullanıcılarınızın ilgisini uyandıracak ve mesajınızı okumaya yönlendirecektir.

Cep telefonu ekranında doğrudan gösterim
Şifre gönderimi ve anlık bildirim yapabilme
API ile gönderim
Kredi kartı, havale-eft, otomatik ödeme, BKM Express ile geniş ödeme ağı
Kurumsal abonelerde geçerlidir
BTK lisanslı ve yasal gönderim
Ayrıca Flash SMS paketi alınması gerekmektedir
Android telefonlarda başlıklı veya abone numaralı gönderim

Paketler

1.000 - Flash SMS 

49
(tüm vergiler dahil)

İletilmeyen SMS'lerin iadesi

10.000 - Flash SMS 

290
(tüm vergiler dahil)

İletilmeyen SMS'lerin iadesi

Sıkça Sorulan Sorular

SORU CEVAP
Gelen Flash SMS'ler cep telefonuna kaydedilebiliyor mu? Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda gelen Flash SMS'ler kişi tarafından kayıt et denildiğinde mesajlar bölümüne kaydedilebilir. iOS telefonlarda ise kaydetme özelliği yoktur ve SMS'i alan kişi Flash SMS'i okuduktan sonra kapat dediğinde ekrandan kaybolur.
Başlıklı veya abone numaralı gönderilebiliyor mu? Her iki gönderim seçeneği de mevcuttur. iOS telefonlarda başlık veya abone numarası gözükmemektedir.
Flash SMS'i alan kişi mesajı kapat dediğinde bir daha görüntüleyebiliyor mu? Android işletim sistemine sahip telefonlarda eğer Flash SMS'i alan kişi mesajı kaydet derse otomatik olarak Mesajlar bölümüne kaydedilir ve daha sonra görüntüleyebilir. iOS telefonlarda ise Flash SMS bir kere okunur ve kapat dediğinde kaybolur.
En fazla kaç boy Flash SMS gönderilebilir? 3 boy'a kadar Flash SMS gönderilebilir.
Flash SMS metni içerisinde link gönderilebiliyor mu? Evet mesaj metninizin içerisine link yazabilirsiniz.Android telefonlarda linke tıklanabilirken, iOS telefonlarda linke tıklanamaz.
Sınıf 0 Mesajı nedir? Bazı Android telefonlarda mesaj metninin en başında Sınıf 0 Mesajı görünür. Flash SMS'in teknik olarak diğer adlandırılmasıdır.
Normal SMS ile aynı statüde midir? Flash SMS'ler normal SMS'ler ile aynı statüdedir aynı mevzuat/yönetmelikler geçerlidir.
Gönderilen SMS'ler Raporlar'da ne zaman iletildi olarak gözükür? Flash SMS'i alan kişi mesajı kapat veya kaydet dediğinde operatör tarafından iletildi olarak rapor alınır.
Flash SMS'in API hizmeti mevcut mu? Flash SMS için API hizmetimiz hazırlanmaktadır. En kısa sürede yayına verilecektir.