NETGSM | Toplu SMS - Başlıklı SMS - Sabit Telefon - Sanal Santral - 0850li / 0800lü Numara 

Netgsm İnternet Hizmeti

internet-img
Taahhüt yok!
Uygun fiyatla internet keyfi
Kolay ödeme seçenekleri
100.000+ abone memnuniyeti
Sabit fiyat garantisi
Diğer Netgsm hizmetlerini kullanma imkanı
Modem kurulumu

Sözleşme ve Formlar

Kurumsal

İnternet Abonelik Sözleşmesi
İnternet Taşıma Formu

Bireysel

İnternet Abonelik Sözleşmesi
İnternet Taşıma Formu

Sıkça Sorulan Sorular

SORU NASIL?
Netgsm İnternet hizmeti nedir? Netgsm tarafından sağlanan ADSL hizmetidir.
Netgsm Sabit Telefon aboneliği ile bağlantısı varmıdır? Hayır, Sabit telefon aboneliği için ayrı bir sözleşme imzalamanız gerekmektedir.
Nasıl Netgsm İnternet abonesi olabilirim? www.netgsm.com.tr/internet/internet-hizmeti.php adresinden Abonelik Sözleşemsi'ni indirerek ve çağrı merkezimiz aracılığı ile abonemiz olabilirsiniz.
Netgsm İnternet kalitesi hakkında bilgi verir misiniz? İnternet hizmetlerinde, hizmet kalitesini altyapı ve binanızın saha dolabı / santral uzaklığı belirler. Saha dolabının uzak olduğu durumlarda internetinizde kesintiler yaşanabilir. İnternet hizmetini alacağınız yerin saha dolabına uzaklığına bakılarak en yüksek internet hızı hakkında bilgi alabilirsiniz.
Netgsm İnternet hizmeti hangi şehirlerde geçerlidir? Netgsm İnternet hizmeti, yerleşik operatör Türk Telekom alt yapısı üzerinden hizmet sağlamaktadır. Bulunduğunuz adreste Türk Telekom alt yapısı olması durumunda hizmetimizden faydalanabilirsiniz.
Netgsm internete başvurdum. Ne zaman bağlanır? İnternet bağlantınız, Netgsm İnternet abonelik sözleşmesinin tarafımıza ulaşmasından sonra bulunduğunuz lokasyona göre 3 iş günü içerisinde tamamlanmaktadır.
Modem ayarlarında kullanacağım kullanıcı adı ve şifreyi nasıl öğreneceğim? Evraklarınız ulaştıktan ve internet bağlantınız gerçekleştirildikten sonra irtibat cep telefonu numaranıza kullanıcı adı ve şifreniz sms ile gönderilecektir.
İnternetimi bir süre kullanmayacağım ne yapabilirim. Dondurma hizmetiniz var mıdır? İnternet hizmetinizi kullanmadığınız süre boyunca aboneliğiniz kapanmadan dilerseniz dondurma servisimizi kullanabilirsiniz. Dondurma Ücreti 29 TL'dir.
Statik IP tanımlatmak istiyorum ne yapabilirim? Dilediğiniz zaman 0850 303 0 303 numaralı çağrı merkezimizi arayarak internet hattınıza Statik IP tanımlanmasını talep edebilirsiniz. Statik IP ücreti vergiler dahil aylık 15 TL'dir.
İnternet hizmetimi başka bir adrese taşımak için ne yapmalıyım? Adres değişikliği talebiniz olduğu zaman 0850 303 0 303 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak size özel müşteri temsilciniz ile nakil yaptırmak istediğiniz lokasyonun alt yapı değerleri ve uygunluğunu kontrol ettirerek nakil işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Nakil işlemi tamamlanma süresi ortalama 7 gündür. Nakil ücreti 36 TL'dir.
Kullandığım tarife / paketi değiştirmek istiyorum ne yapabilirim? Dilediğiniz zaman 0850 303 0 303 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak size özel müşteri temsilcinizden mevcut paket ve tarifeler hakkında bilgi alabilir ve altyapısal uygunluk halinde dilediğiniz pakete geçiş yapabilirsiniz. Aynı ay içerisinde sadece 1 kez paket değişikliği yapılabilir.
Güvenli İnternet Hizmetiniz var mıdır? Evet, güvenli internet hizmeti bulunmaktadır. Profillerin detaylı bilgisi için www.guvenlinet.org/tr adresini ziyaret edebilirsiniz.
Fatura borcum nedeniyle internetimin kapalı olması halinde tarife değişikliği ve nakil gerçekleştirebilir miyim? Tarife değişikliği ve nakil işlemleriniz için hattınızın aktif olması gerekmektedir.
Kaç dönem faturamı ödemezsem borçtan iptal uygulanır? Fatura ödeme tarihinden itibaren 7 (yedi) gün içerisinde ödemeyen abonelere uygulanır.
İnternet fesih dilekçesini nasıl ulaştırabilirim? Adresimize gönderebilir, bayilerimize şahsen teslim edebilir veya 0312 397 7944 nolu faks numaramıza gönderebilirsiniz.Netgsm Toplu SMS Hizmeti

Toplu sms sektörünün en gelişmiş ve hala geliştirilmeye devam eden toplu sms paneli

Netgsm, Toplu SMS gönderimiyle ilgili ihtiyacınız olan tüm özellikleri hatta daha fazlasını sunuyor

BTK lisanslı ve yasal toplu sms gönderim imkanı

Webportal, toplu sms mobil uygulaması, masaüstü toplu sms programı, toplu sms api entegresi, toplu sms excel eklentisi ile heryerden toplu sms gönderim olanağı ile kolay kullanım

Toplu SMS bayiliği ile kurumsal veya bireysel bayimiz olarak hemen satışa başlayabilir ve gelirlerinizi artırabilirsiniz

Ücretsiz Toplu SMS üyeliği ile; Üyelerinize, müşterilerinize veya hedef kitlenize isterseniz kendi başlığınız ile isterseniz de size özel Netgsm abone numaranız ile Toplu SMS gönderin

Tek Numaraya, listenize ve gruplarınıza belirli bir adet ile sınırlı kalmadan anında toplu SMS gönderebilirsiniz

Gönderdiğiniz toplu sms lerin iletilme durumunu, adetleri ve sonuçlarını kontrol edebilirsiniz. Tarih aralığı vererek toplam gönderdiğiniz toplu SMS adedi, iletilenler, ücretlendirme, SMS uzunluğu vb. seçenekleri listeleyebilir ve toplu SMS gönderim grafiğini görüntüleyebilirsiniz

En uygun toplu sms çözümleri ile yurtdışına toplu sms gönderimi

Toplu sms gönderimlerinde ulaşmayan SMS'lerin iadesi

Toplu sms gönderimlerinde kara liste oluşturarak, onayı olmayan kişileri filtreleme özelliği

Son kullanma tarihi olmayan ekonomik toplu sms paketleri ile sürekli kullanım imkanı

İleri tarihli toplu sms oluşturma

Netgsm toplu sms api opencart, zohocrm, whmcs ve wordpress eklentisi

OTP SMS sadece API ile gönderimlerde geçerlidir

OTP SMS - Güvenli bildirim sistemi ile şifre, onay veya bilgilendirme SMS'lerini hızlı gönderin

Sektörün en gelişmiş ve hala geliştirilmeye devam eden Toplu SMS paneli

Ekonomik Toplu SMS paketleri ve fiyatları ile Toplu SMS firmaları arasında en uygun tarifelere ulaşabilirsiniz

Toplu SMS gönderme programı ve sistemi ile Türkiye'nin en fazla abone sayısına sahip Netgsm'den hizmet almaya başlayabilirsiniz

Flash SMS - Gönderdiğiniz SMS'lerin kullanıcılarınızın cep telefonu ekranında bildirim olarak gösterilmesidir

Sanal santral ile iletişim kontrolü sizde

Bulut teknolojisi ile çalışan yeni nesil telefon santrali (sanal santral) sizin kontrolünüzde

Netgsm sanal santral kendi telefon altyapınızı kurmanız ve yönetmeniz için kolaylık sağlıyor

Netsantral, gelişmiş özellikli bir sanal santral (bulut santral) hizmetidir

Netsantral istatistik sayfası ile detaylı izleme ekranı, mobil netsantral

Sanal santralinizi anlık izleyebileceğiniz, gün-departman-kullanıcı bazlı verileri görüntüleyebileceğiniz Netsantral Android mobil uygulaması

IP Telefon Santrali, Sanal IP Santral, sanal santral kurulumu