NETGSM | Toplu SMS - Başlıklı SMS - Sanal Santral - 0850 li Numara - Sabit Telefon 

İşletmelerin iletişimde ihtiyaç duydukları her konuda en iyi şekilde yardımcı oluyoruz

Yeni şirketlerden Türkiye'nin en büyük ilk 500 şirketine, eğitim kurumlarından resmi kurumlara kadar Netgsm, her ölçekteki işletmenin iletişim ihtiyaçlarını
en iyi şekilde karşılıyor.

Bu yüzden yapıyoruz

Netgsm 2009'da başladığında; gelişmiş ve gelişmekte olan ülkeler tamamen değişimi gerçekleştirmiş ancak Türkiye'de hala IP tabanlı yeni nesil iletişim hizmetleri veren bir firma yoktu.

Bugüne geldiğimizde ise Netgsm ailesi olarak 150.000'den fazla abonemize ve iletişim sektörünün tüm iletişim ihtiyaçlarını tek panelde toplayarak hizmet veriyoruz.
Çözüm odaklı destek birimi, kullanıcı dostu, avantajlı fiyatlar, arayüzü ve tüm hizmetler tek panel tek fatura ile abonelerimiz eski ve çözüm karmaşasında kalan eski operatörlerini bırakarak ailemize katıldılar.

Zahmetsiz, tutarlı ve pürüzsüz deneyimler yaratarak Netgsm işletmelerin iletişim ihtiyaçları için burada.

MEMNUN

150.000+

aktif abone

YILLIK

1.2 milyar

sms gönderimi

Teknik Altyapı

Yurt içinde tüm operatörlerle ve önde gelen yurt dışı operatörleriyle arabağlantı sözleşmelerini yapmış, bu çerçevede teknik bağlantılarını yedekli olarak kurmuş, karşılıklı doğrudan SES ve SMS çağrı sonlandırmaktadır.

teknik-altyapi

Abone gibi düşünüyoruz, doğru olanı yapıyoruz!

İletişim araçlarınız, başarılarınız için kritik önem taşıyor
Büyümenize yardımcı olmak için buradayız

Odaklan ve basitleştir

Abonelerimize destek süresince sonuca odaklanıyor ve en kısa sürede çözüme ulaştırıyoruz.

Sorunlara müdahale et

Süreci tıkanan problemlere anında müdahale ederek abone memnuniyetinin aksamasına sebebiyet vermiyoruz.

Takıntılı abone ol

Abonelerimizin kullandığı her platformu abonelerimizin gözünde tekrar tekrar değerlendiriyor sürekli güncelleme yapıyoruz.

Büyük düşün

Olmaz demiyoruz,
hedeflerimizi büyük tutuyoruz.

Sahiplenerek hareket et

Tüm ekibimizle koordineli ve iş süreçlerine göre çalışıyoruz. Süreç aksamalarını en aza indiriyoruz.

Doğru olanı yap

Tüm prosedürleri, yönetmelikleri ve abone haklarını sürekli takip ediyoruz. Abonenin ihtiyaç ve taleplerini ön planda tutuyoruz.

Aboneden yana ol

Operatör-abone taraflarını bir kenara bırakıp; abonenin ihtiyacı doğrultusunda sistemlerimizi ayarlıyoruz.Çalışan Profili

Alanında uzman Elektronik ve Haberleşme Mühendisleri tarafından kurulan Netgsm İletişim ve Bilgi Teknolojileri A.Ş. yine alanında uzman Yazılım, Bilgisayar ve Elektronik Mühendislerinden oluşan AR-GE personeliyle yeni nesil telekom hizmetlerinin gelişmesine katkıda bulunmaktadır.

Netgsm'in kullandığı tüm yazılımlar, kendi yazılım mühendisleri tarafından yazılmaktadır. Herbiri eğitimli müşteri temsilcisi, en üst seviyede müşteri memnuniyeti sağlamak için çalışmaktadır.