1
128 Bit SSL 3D Sanal Pos
128-Bit-SSL-3D-Sanal-Pos
128 Bit SSL sertifikalı sitemizde, 3D özelliği bulunan Sanal Pos Sistemi kullanılmaktadır. Kredi yükleme esnasında kredi kartı ile ilgili bilgiler 128 Bit SSL protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere bankaya ulaşır.
2
Data Güvenliği Kriptolama
Data-Güvenligi-Kriptolama
Özel bir kriptolama yöntemi için teknik çalışmalar ve yatırımlarımız ile tüm kişisel bilgileriniz, gruplarınız ve datalarınız şifrelenmektedir.
3
Fatura Limiti
Fatura-Limiti
Faturalı çalışan abonelerimizde aylık limit bulunmaktadır. Abone faturasında bu limitin üzerine çıkamaz.
4
Limitli Kredi Kartı Çekimi
Limitli-Kredi-Karti-Cekimi
Sistemimizde sorunlu kredi kartı çekimlerini engellemek için günlük belirli limitler ve kontroller konulmuştur ve kontrol edilmektedir.
5
Yurt Dışına Çağrı Başlatma
Yurt-Disina-Cagri-Baslatma
Ses hizmetimizde tüm abonelerin başlangıçta yurtdışını aramaları engellenmiştir. Abone isterse panelinden iki kademeli olarak (50 kuruştan az olan yerleri arama ve 50 kuruştan fazla olan yerleri arama) bu özelliği açabilir. Ayrıca yurtdışına aynı anda 1'den fazla çağrı başlatamaz.
6
ISO 27001 ISO 9001 Belgesi
ISO-27001-ISO-9001-Belgesi
BTK (Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu)'dan ve TSE (Türk Standardları Enstitüsü)'den denetlenen firmamız abone güvenliği ve kaliteli hizmet için ISO 27001 ve ISO 9001 belgesine sahiptir ve bu belgelerin gerektirdiklerini yapmaktadır.
7
Abonelik Bilgilerinin Gizliliği / Arşiv Odası
Arsiv-Odasi
3.000 klasör / 150.000 abonelik; sadece yetkili kişilerin kart ile giriş yapabildiği, kamera güvenliği sağlanmış arşiv odamızda abonelerimizin belgeleri güvenli bir şekilde saklanmaktadır.
8
Güvenlik Kodu
Guvenlik-Kodu
Abonelerimiz sisteme girişlerinde kullanıcı adı ve şifrelerini yazarken * işaretleri görürler ve güvenlik kodunu girmek zorundadırlar.
9
Mükerrer SMS Engellenmesi
Mukerrer-SMS-Engellenmesi
Sistem, SMS gönderdiğiniz bir numaraya 1 saat içerisinde tekrar aynı SMS'i göndermenizi engeller. Bu sayede yanlış gönderimlerinizin önüne geçebilirsiniz.
10
IP Sınırlaması
IP-Sinirlamasi
API hizmetini kullanan abonelerimizde IP sınırlaması getirilmiştir. Ayrıca ses hizmetini kullanan abonelerimizde isterseniz ses hesaplarına sadece belirttikleri IP adresinden gelebilirler.
11
Güvenli SIP Şifreleri
Guvenli-SIP-Sifreleri
Ses hizmetinde kullanılan SIP şifreleri rakam ve harflerden oluşur ve 12 karakterdir. Tahmin edilme olasılığı yoktur. 5 denemeden fazla yanlış şifre girişi yapılan IP adresinin sistemimize girişi 4 saat boyunca engellenir.
12
Kullanıcı Adı - Şifre Güvenliği
IP-Sinirlamasi
Telefon ile işlemlerinizde aboneliğiniz esnasında belirttiğiniz bilgiler ve güvenlik cevabınız ile doğrulama yapılarak işleme geçilir. Şifreniz sadece kayıtlı cep telefonunuza gönderilir ve Netgsm çalışanları dahil şifrelerinizi görüntüleyemezler.